Kredyt samochodowy dla firm

Zarówno pożyczki online i kredyty z banku wykazują różnice w zasadzie działania. Do najważniejszych różnic zalicza się cel na który mają zostać przeznaczone środki. Podczas negocjacji kredytowych w banku instytucja zawsze pyta o to, w jaki sposób dofinansowanie zostanie spożytkowane, natomiast środki wynikające z zaciągnięcia pożyczki są wydawane na dowolny cel. Kredyt samochodowy jak można tego oczekiwać już po samej nazwie jest zaciągany na zakup pojazdu, a najlepsze oferty znajdziesz na stronie z porównaniami ofert - www.17bankow.com.

Jak połączyć prowadzenie biznesu z chęcią posiadania własnego auta? To proste! Wziąć kredyt! Oprócz takich parametrów jak okres spłaty, zabezpieczenia, prowizje i wysokość odsetek to przede wszystkim szczególną uwagę należy również zwrócić na kondycję swej zdolności kredytowej. To właśnie ją bank będzie dokładnie analizował.

Kredyty bankowe i pożyczki online różnią się pod wieloma względami. Jedną z ważniejszych różnic jest cel przeznaczenia środków. W przypadku kredytu bank zawsze pyta o to, jak przyznane przez niego środki zostaną spożytkowane, podczas gdy pieniądze z pożyczki klient może wydać na dowolny cel. Kredyt samochodowy – jak wskazuje nazwa – jest udzielany na zakup pojazdu (samochodu osobowego, ciężarowego).

Kredyt samochodowy dla firm stanowi możliwość wzbogacenia swego biznesu o środki potrzebne na:

•nowe lub używane auta osobowe kupione w kraju

•przyczepy, naczepy, ciągniki, motocykle, skutery, autobusy, motorowery

•kilkuletnie bądź nowe auta sprowadzane zza granicy

•opłacenie prowizji, AC i OC

Formalności jakie należy załatwić podczas starania się o kredyt samochodowy to przedstawienie takich dokumentów jak :

•Dowód osobisty

•Zaświadczenie o wpisie firmy do KRS

•Wykaz wypływów wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy

Należy pamiętać, że bank udzielając kredytu musi się zabezpieczyć, dlatego w tym celu kiedy kredytobiorca zaprzestaje spłacania rat kredytu wówczas bank ma prawo przejąć pojazd.

Do najczęściej spotykanych zabezpieczeń należą :

•Przewłaszczenie – bank staje się współposiadaczem auta, po spłaceniu całego zobowiązania bank jest usuwany z dowodu rejestracyjnego i wówczas pojazd przechodzi na firmę

•Deponowanie karty pojazdu – bank przechowuje kartę pojazdu aby uniemożliwić zarządzanie autem bez jego wiedzy

•Zastaw rejestrowy-umowa pomiędzy firmą a bankiem na mocy której po rejestracji w sądzie rejestrowym i niewywiązywania się kredytobiorcy z obowiązku regulowania rat instytucja wówczas ma prawo przejąć pojazd na własność

hipopom, czwartek, 19 marzec 2020 at 11:05 am